به گزارش تیتر داغ؛ سردار کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران در حاشیه طرح آرامش اظهار کرد:طرح ارتقاء امنیت اجتماعی محله محور در ۶ شهرستان فرماندهی ویژه غرب استان تهران در طی ۴۸ ساعت گذشته، به مرحله اجرا درآمد.
وی ادامه داد:در این مرحله از طرح ۲۲۹ حکم قضایی به اجرا در آمد که ۵۸۴ سارق، مالخر، کلاهبردار، حمل و نگه داری سلاح و مهمات، اراذل و اوباش دستگیر شدند. از این تعداد ۳۳۳ نفر در بحث سرقت و مالخری اقدام می‌کردند که دستگیر شدند. ۸ باند در این طرح متلاشی شد که ۶۳۸ قلم اموال سرقتی کشف شد و طی مراحل قانونی به صاحبان تحویل خواهد شد.
سردار ظهیری گفت:در این طرح ۱۰۳ دستگاه موتور سیکلت و خودرو کشف شد که طی مراحل قانونی و قضایی این اموال هم تحویل صاحبان می‌گردد، از این تعداد دستگیر شده ۸۰ نفر سابقه دار و ۲۵۳ نفر بار اولی بودند که دستگیر شدند و ۱۰ قبضه سلاح گرم و سرد هم از این متهمین کشف شد.
وی بیان کرد:حوزه مواد مخدر دغدغه مردم و پلیس است که در این مورد، ۱۴۰ نفر خرده فروش و ۸ قاچاقچی عمده که اقدام به فروش مواد مخدر می‌کردند دستگیر شدند و ۱۱۹ کیلوگرم مواد مخدر از این قاچاقچیان و خرده فروش‌ها کشف شد.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران اظهار کرد:در این مرحله ۱۴ نفر از افرادی که اقدام به قاچاق کالا می‌کردند، دستگیر شدند و از این افراد ۱۰۵ هزار قلم انواع کالا کشف شد و ما این طرح را به طور جدی به منظور حمایت از تولید داخلی ادامه خواهیم داد. مشارکت مردم در بحث سرقت، کالای قاچاق و … مهم است و در صورت مشاهده حتما به پلیس اطلاع دهند.