به گزارش تیتر داغ؛ ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در سخنانی تاکید کرد: نیروهای مسلح روسیه در حال دستیابی به اهداف خود در جنگ اوکراین هستند.

وی افزود: ما با آرامش کار می‌کنیم، نیروهای مسلح ما در حال پیشروی هستند و به خطوطی که به عنوان اهداف تعیین شده، خواهند رسید. همه چیز براساس برنامه ریزی قبلی پیش می‌رود.

رئیس جمهور روسیه تاکید کرد: نیازی نیست در مورد زمان بندی پایان عملیات ارتش روسیه صحبت کنیم، تعیین ضرب الاجل در این مساله به اعتقاد من اشتباه است.

وی افزود: پایان عملیات نظامی روسیه در اوکراین به شدت عملیات جنگی و تلفات احتمالی مرتبط است و هیچ چیزی را نمی‌توان از قبل پیش بینی کرد.

گفتنی است ارتش روسیه ۲۴ فوریه ۲۰۲۲ عملیات نظامی ویژه خود را در اوکراین آغاز کرد. بنابر اعلام وزارت دفاع روسیه، نیروهای مسلح این کشور به زیرساخت‌های نظامی و نیروهای مسلح اوکراین حمله می‌کنند و تا ۲۵ مارس گذشته، وظایف اصلی مرحله اول عملیات خود را اجرا کرده و پتانسیل رزمی اوکراین را به میزان قابل توجهی کاهش داده اند. وزارت دفاع روسیه هدف اصلی مرحله فعلی عملیات نظامی ارتش این کشور در اوکراین را آزادسازی منطقه دونباس اعلام کرده است.

منبع: اسپوتنیک