به گزارش تیتر داغ؛ حمید درخشان کارشناس فوتبال کشورمان در مورد شرایط این روز‌های باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: پرسپولیس در حال حاضر وضعیت خوبی دارد، با توجه به اینکه در لیگ برتر به قهرمانی رسیده است. به نظرم این باشگاه از این به بعد باید برای لیگ قهرمانان آسیا برنامه ریزی کرده و خود را آماده کند. اگر نیاز است به فکر جذب بازیکن جدید بوده تا در این رقابت‌ها نتایج مناسبی کند.

از اوساگونا عملکرد خوبی ندیدم

بازیکن اسبق پرسپولیس در خصوص اضافه شدن اوساگونا به خط حمله پرسپولیس، گفت: این بازیکن با پرسپولیس قرارداد داشته و به دلیل شرایط کرونایی با تاخیر به تیم اضافه شده است. برای آن‌ها فقط به پایان رساندن قرارداد مهم بوده و به موفقیت باشگاه کاری ندارند.

او افزود: من کیفیت بالایی از این مهاجم خارجی ندیدم و فکر می‌کنم پرسپولیس برای لیگ قهرمانان آسیا به بازیکن باکیفیت تری نیاز دارد. البته نظر شخصی من ممکن است با یحیی گل محمدی متفاوت باشد.

درخشان: بازیکنان مصدوم برگردند، شرایط پرسپولیس بهتر می‌شود/ هنوز به جشن قهرمانی دعوت نشده‌ام

اگر بازیکنان مصدوم برگردند، شرایط پرسپولیس بهتر می‌شود

درخشان درباره وضعیت نیمکت پرسپولیس در ادامه فصل، عنوان کرد: فکر نمی‌کنم شرایط سختی وجود داشته باشد، زیرا پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد. اگر بازیکنان مصدوم شرایط انجام مسابقه را پیدا کنند، نگرانی هواداران برطرف می‌شود. من همیشه روی این موضوع تاکید کرده ام که در لیگ قهرمانان آسیا نیاز به تقویت وجود دارد.

اگر تیمی با قدرت در لیگ قهرمانان حاضر نشود، به موفقیت نمی‌رسد

او در مورد وضعیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی، بیان کرد: در جام حذفی هیچ چیزی مشخص نیست و تیم‌های ضعیف‌تر، بازی بسته انجام می‌دهند. بازی حذفی کمی خطرناک است. در لیگ قهرمانان هم اگر تیمی با قدرت وارد نشود، رسیدن به موفقیت سخت خواهد بود.

برای ادامه فصل باید به صورت دقیق برنامه ریزی کرد

مربی اسبق باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا قهرمانی زودهنگام در لیگ برتر باعث تضعیف این تیم در ادامه فصل می‌شود یا خیر؟ اظهار داشت: بعد از قهرمانی در لیگ برتر باید تمرینات بیشتر شده و انگیزه بالاتر برود تا در لیگ قهرمانان آسیا نتایج بهتری کسب شود. باید برای ادامه فصل به صورت دقیق برنامه ریزی کرد تا به ۲ جام باقی مانده (لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی) رسید.

باید با احترام در مورد نساجی صحبت شود

او درباره توقف پرسپولیس در بازی قبلی برابر نساجی، بیان کرد: باید با احترام در مورد نساجی صحبت شود. این تیم در بازی‌های اخیر خوب کار کرده و برابر پرسپولیس هم عملکرد خوبی داشت. اینگونه نیست که پرسپولیس باید همه بازی‌ها را برنده شود.

درخشان: بازیکنان مصدوم برگردند، شرایط پرسپولیس بهتر می‌شود/ هنوز به جشن قهرمانی دعوت نشده‌ام

دعوت از برانکو و کالدرون به جشن قهرمانی؟ من هنوز دعوت نشده ام!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد دعوت از برانکو و کالدرون برای حضور در جشن قهرمانی، عنوان کرد: نمی‌توان گفت که کار عالی و ایده آلی بوده و به نظرم کار‌های واجب تری در مقایسه با دعوت از این افراد وجود دارد، که پرداخت پول بازیکنان و تامین منابع مالی در راس این موارد است.

او ادامه داد: با شو دادن و دعوت از این اشخاص هیچ اتفاقی نمی‌افتد. ما کسانی را در این باشگاه داشته ایم که جوانی و عمر خود را برای پرسپولیس گذاشته اند، اما هیچ کس از آن‌ها یاد نمی‌کند. من که هنوز دعوت نشده ام، ولی اگر سایر پیشکسوتان باشگاه دعوت نشده اند، خیلی بد است.

بهترین بازیکن فصل پرسپولیس؟ ترابی در بازی‌های دور رفت خیلی خوب بود

درخشان درباره اینکه کدام بازیکن پرسپولیس در این فصل عملکرد بهتری داشته است؟ بیان کرد: همه نفرات تیم خوب کار کرده اند. ترابی در بازی‌های رفت خیلی به پرسپولیس کمک کرد. در دیدار‌های دور برگشت هم خط هافبک و دفاع پرسپولیس عملکرد خوبی داشته اند. اگر قرار به انتخاب یک بازیکن باشد، ترابی در این فصل عملکرد خوبی داشت.

منبع: جوان

انتهای پیام/