به گزارش تیتر داغ:  مرحله آخر اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان به منظور حضور در رقابت‌های جهانی نروژ در محل کمپ تیم‌های ملی کشتی شهید حاج قاسم سلیمانی در حال برگزاری است.

در همین راستا محمدرضا مختاری نماینده وزن ۷۲ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی در رقابت‌های جهانی نروژ در خصوص آخرین وضعیت خودش اظهار داشت: هر دو مرحله گذشته تمرینات بسیار خوبی بود البته این مرحله از اردو مرحله یازدهمی است که من در اردو‌های تیم ملی شرکت می‌کنم، چون قبل از المپیک هم در اختیار کادر فنی بودم و در تمامی اردو‌ها حضور داشتم.

وی افزود: شرایط اردو‌ها بسیار خوب است کمپ تمرینی بسیار خوبی داریم و برنامه کادرفنی هم عالی است تا بتوانیم خودمان را بیشتر برای مسابقات جهانی نروژ آماده کنیم.

مختاری در خصوص مسابقات جهانی نروژ گفت: تمرینات خود را با هماهنگی کادر فنی انجام می‌دهم و بهترین تمرینات خود را برگزار می‌کنیم. فیلم همه حریفانم را نگاه کردم و روی نقاط قوت و ضعف خود و حریفانم بسیار دقت می‌کنم. انگیزه بالایی برای این مسابقات دارم و فقط برای اولی می‌روم، چون می‌توانم قهرمان شوم، حریفان اصلی من نمایندگانی از کشور‌های گرجستان، ارمنستان و روسیه هستند و می‌توانم از بین آن‌ها به مقام اولی برسم.

وی در خصوص حضور مربیان سازنده در اردو‌های تیم ملی گفت: حضور مربی سازنده که از نوجوانی با کشتی‌گیر خود بوده و تا تیم ملی وی را همراهی کرده می‌تواند برای ساخته شدن این کشتی‌گیر بسیار مفید باشد و حضور چنین مربیانی نشان می‌دهد که چراغ کشتی همیشه روشن خواهد بود و باعث پیشرفت کشتی و کشتی گیر خواهد بود. این مربیان سازنده می‌توانند در کنار کادر فنی بهترین تجربیات را کسب کند و این تجربیات را بعد‌ها در اختیار باشگاه‌های خود در شهرستان‌ها بگذارند تا آن‌ها بتوانند همینطور پی‌درپی به تیم‌های ملی راه پیدا کند.

مختاری در خصوص مسابقات لیگ برتر که قرار است بعد از مسابقات جهانی نروژ برگزار شود گفت: هنوز هیچ فکری برای مسابقات لیگ نکردم و با هیچ باشگاهی صحبت نکردم قرار است که تمام تمرکزم را روی مسابقات جهانی بگذارم و اگر خدا بخواهد بعد از مسابقات جهانی برای لیگ هم فکر‌هایی در سر دارم.