به گزارش تیتر داغ؛  جنبش حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای عملیات تروریستی را که به شهادت  محسن فخری‌زاده، دانشمند و استاد دانشگاه ایرانی منجر شد، به شدت محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: با قدرت در کنار ایران و ملت این کشور در برابر تهدیدات و توطئه‌های خارجی ایستاده‌ایم. در مقابله با ائتلاف جدید از رژیم صهیونیستی و شماری از کشور‌های منطقه، در کنار ایران می‌ایستیم. ایران می‌تواند مجرمان را شناسایی کند و دستی را که به سوی دانشمندانی و مقامات این کشور دراز می‌شود، قطع کند.

پیش از این هم شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان، عملیات ترور شهید فخری‌زاده را محکوم کرد و آن را بخشی از جنگ علیه ایران خواند.

محسن فخری‌زاده، معاون وزیر دفاع و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری صنایع دفاعی کشورمان، عصر جمعه در میدان  خلیج فارس آبسرد دماوند به وسیله انفجار و شلیک، مورد سوءقصد قرار گرفت.

به گفته شاهدان محلی ابتدای غروب جمعه یک درگیری در منطقه آبسرد آغاز شده که منجر به تبادل آتش میان دو طرف می‌شود. در این درگیری خودروی اول با آر پی جی مورد هدف قرار گرفته و به خوردروی دوم هم تیراندازی شده است.

بر اساس اظهار نظرهای مسئولان آمریکایی و صهیونیست و نیز توئیت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، این گونه برداشت می‌شود که ترور فخری زاده یک عملیات مشترک آمریکایی-صهیونیستی بوده است.