به گزارش تیتر داغ؛ علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی شب گذشته پیش از اعزام آزادکاران به جام جهانی آمریکا خطاب به آنان گفت: شما با افتخار نماینده شایسته ۸۵ میلیون ایرانی هستید؛ درست است که شما جوان هستید اما به شما قول می‌دهم بهترین کشتی‌ها را می‌توانید بگیرید و باید برای مملکت خود بجنگید و از نام ایران دفاع کنید.

وی ادامه داد: بالا بردن پرچم لحظه دلچسبی است و شما خالق آن هستید و می‌توانید به این طریق شادی را به خانه‌های مردم بیاورید.

دبیر عنوان کرد: در حال پیگیری هستیم که مشکل ویزای علیرضا کریمی، امیر علی آذر پیرا، علی اکبر فضلی، احسان امینی و ابوذر اسلامی را حل کنیم تا با پرواز فردا شب راهی آمریکا شوند.

رئیس فدراسیون کشتی به سطح بالای این مسابقات اشاره کرد و افزود: تیم منتخب جهان و ژاپن تیم‌های خوبی هستند ولی شما توان شکست آنها را دارید و باید با تمام وجود روی تشک بجنگید و با برنامه کار کنید تا آنها را شکست دهید.

وی ادامه داد: افتخار آفرینی شما در مسابقات باعث افزایش روحیه جامعه می‌شود و باید با قدرت در مسیری که هستید پیش بروید تا پرچم پرافتخار ایران عزیزمان را به اهتزاز درآورید.

رئیس فدراسیون کشتی به رویارویی احتمالی با تیم آمریکا اشاره کرد و گفت: این دیدار سخت است ولی کشتی گرفتن با آنها ساده است. باید خوب ببینید و هر لحظه فرصت شد پای حریف را بگیرید و خاکش کنید و آنها را شکست دهید.

دبیر عنوان کرد: چرخه انتخابی تیم ملی به شما کمک می‌کند تا بهتر کشتی بگیرید همچنین این رقابت‌ها فرصت خوبی است آینده خودتان را ثابت کنید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برایتان آرزوی موفقیت می‌کنم، به خدا توکل کنید و با تمام وجودتان کشتی بگیرید تا باعث خوشحالی مردم عزیز کشورمان شوید.

منبع: مهر