اگر قصد دارید با خرید بلیط پرواز خارجی بصورت مستقیم، راهی سفری خارج از ایران شوید، حتما پیش از آن، این مقاله را بطور کامل بخوانید تا نکته‌هایی که برای این خرید مهم است را بدانید و بر اساس آن، خرید هوشمندانه‌تری داشته باشید. پس تا پایان این مقاله، همراه ما باشید.

نکاتی که پیش از خرید باید بدانید

پیش از اینکه تصمیم بگیرید برای سفر خارجی‌تان، بلیط پرواز بخرید، نکاتی هست که باید به آنها توجه داشته باشید. اولین چیزی که باید آماده کنید، پاسپورت‌تان است. شما هنگام خرید بلیط، باید اطلاعاتی از پاسپورت‌تان را به دقت وارد کنید و اگر خطا یا ایرادی در آن وجود داشته باشد، ممکن است شما را متحمل هزینه‌های بیشتر کند. نکته بعدی این است که تصمیم بگیرید که آیا قرار است بلیط سیستمی بخرید یا بلیط چارتری. اگر بلیط سیستمی بخرید، امکان کنسل کردن با کسر جریمه وجود دارد، اما برای بلیط چارتری، امکان کنسلی وجود ندارد و در صورتیکه مجبور به کنسل کردن بلیط شوید، تمام هزینه سوخت خواهد شد.

 

هنگام خرید بلیط به این موارد توجه کنید

حال که تصمیم گرفته‌اید بلیط پروازتان را آنلاین خریداری کنید، باید به مواردی دقت کنید. در ابتدا توجه داشته باشید که مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظرتان برای پرواز را به درستی وارد نمایید، زیرا اشتباه وارد کردن این موارد، ممکن است برای شما هزینه داشته باشد. نکته بعدی این است که بر اساس تصمیمی که برای خرید بلیط پرواز سیستمی یا چارتری گرفته‌اید، بلیط مورد نظر را به درستی انتخاب کنید. هنگام خرید بلیط، به شرکت هواپیمایی که از آن خرید می‌کنید نیز دقت کنید. هر ایرلاین، قوانین کنسلی مربوط به خودش را دارد و این قوانین را باید پیش از خرید مطالعه کنید و از آنها آگاهی کامل داشته باشید. موارد دیگری نیز وجود دارد که هنگام خرید باید به آنها توجه داشته باشید که از میان این موارد می‌توان به ساعت پرواز، تاریخ میلادی و همچنین نوع هواپیما اشاره کرد.

 

راهنمای خرید بلیط پرواز خارجی

برای خرید بلیط پرواز خارجی به مقصد مورد نظر با بهترین قیمت و امکان پرداخت آنلاین، کافیست سری به اپلیکیشن یا سایت اسنپ‌تریپ بزنید. سپس به بخش پرواز خارجی بروید، مبدا و مقصد و تاریخ مورد نظر برای پرواز را وارد کنید و دکمه‌ی جستجو را بزنید. اسنپ‌تریپ بر اساس جستجوی پیشنهادی شما، لیستی از بلیط‌های موجود را به شما نمایش می‌دهد که می‌توانید بلیط‌های مختلف را باهم مقایسه نموده و بلیط مورد نظرتان را آنلاین خریداری کنید و با پرداخت هزینه آن بصورت ریالی و اینترنتی، خریدتان را نهایی کنید و با خیال راحت، راهی فرودگاه شوید.