به گزارش تیتر داغ؛  سردار منوچهر امان‌اللهی اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت به عنف طلا و زیورآلات از یک طلافروش دوره‌گرد در شهرستان «فارسان» موضوع سریعاً در دستور کار مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش شبانه‌روزی و رصد اخبار و اطلاعات توسط مأموران، سرانجام سارقان شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: سارقان در ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابی نسبت به خود شدند، ولی در مواجهه با دلایل و مدارک پلیسی، به یک فقره سرقت به عنف طلاجات از یک طلافروش دوره‌گرد در شهرستان فارسان اعتراف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه وجوه حاصله از فروش اموال مسروقه نیز توسط پلیس کشف‌شده است، گفت: کارشناسان ارزش اموال مسروقه را ۱۲ میلیارد ریال برآورد کردند.

سردار امان‌اللهی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند، به شهروندان توصیه کرد که در نگهداری از زیورآلات و اشیاء قیمتی خود دقت لازم را داشته باشند تا موردتهاجم سارقان و افراد سودجو و فرصت‌طلب قرار نگیرند.