شرکت تیوان از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را به عنوان یکی از طراحان و سازندگان سازه‌های چادری از قبیل انواع سایبان مانند سایبان ماشین، سایبان برقی و همچنین سایبان پارکینگ و .. آغاز کرده است. این شرکت همواره سعی داشته از طراحی زیبایی برای ساخت محصولات چادری خود استفاده نماید به طوری که علاوه بر حفظ جنبه‌های تکنولوژیک یک پروژه بتواند زیبایی محیط را نیز فراهم نماید و در این راستا از متریال با کیفیت و ابزار و یراق‌آلات استاندارد استفاده نماید.

بنابراین چنانچه در نظر دارید برای مراقبت از خودروی خود اقدام به سفارش و یا خرید سایبان ماشین مناسب با محیط خود نمایید، تیوان مجموعه‌ای است که با بهره‌مندی از تیم متخصص می‌تواند خواسته شما را به بهترین شکل برآورده نماید. برای اطلاع از انواع محصولات تیوان می‌توانید با شماره تلفن  ۰۲۶۳۳۴۱۵۰۰۲ تماس حاصل فرمایید . البته به جز سایبان پارکینگ این شرکت فعالیت خوبی در اجرای سقف های متحرک استخر دارد که در زیر به آن نیز اشاره ای خواهیم داشت :

جنس های مختلفی را می توان برای سقف متحرک استخر درنظر گرفت. جنس های زیر رایج ترین مواد برای اجرای پروژه های سقف متحرک هستند:

جنس فلزی: صفحات فلزی در ساخت سقف متحرک کاربرد زیادی دارند. زیرا با انواع فوم عایق بندی شده و استقامت و استحکام بالایی دارند.
طلق پلی کربنات: این طلق ها بخصوص برای سقف متحرک استخر بیشتر استفاده می شوند. زیرا مقاومت و شفافیت بالایی دارند.
جنس پارچه ای: یکی از گزینه های مناسب برای پوشش سقف های متحرک، سقف ها و سایبان های با جنس پارچه ای هستند.
انواع شیشه: شیشه های مورداستفاده در برخی سقف های متحرک، از نوع سکوریت هستند. این شیشه ها بصورت تایل های شیشه ای در سقف نصب می شوند.

نویسنده : کاظم قادری