به گزارش تیتر داغ؛ پنجمین سمپوزیوم بین‌المللی کاربرد تصویربرداری در تحقیقات پیش‌بالینی را با همکاری دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی ۲۶ و ۲۷ مرداد ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد کرد.

ارائه‌ به‌روزترین اطلاعات، تبادل افکار متخصصین، توسعه و ترویج و معرفی تکنولوژی‌های برتر مرتبط با این حوزه در داخل و خارج کشور از اهداف این سمپوزیوم است.

در این رویداد بیش از ۱۵ سخنران داخلی و خارجی از کشورهای آمریکا، استرالیا، سوئیس، آلمان و … آخرین و بروزترین دستاوردهای خود را ارائه خواهند داد و علاقه‌مندان می‌توانند در هر کجای کشور به‌صورت مجازی از این مباحث استفاده کنند.

داروسازی، نانو و داروسازی، انکولوژی پیش بالینی، روش‌های درمانی سرطان، پرفیوژن ، خون رسانی و قلب، مطالعات و مواد دندانی ،علم مواد،جانور شناسی ، اخلاق در پژوهش پیش بالینی، روش ها و ابزار های پردازش تصاویر و سایر حوزه های مرتبط از محورهای این سمپوزیوم است.

مهلت ارسال چکیده مقالات این رویداد تا ۳۱ تیرماه ۱۴۰۱ است که پس از داوری علاوه بر ارائه شفاهی، در ژورنال FBT نیز منتشر خواهند شد و نهایتا به سه ارائه برتر علاوه بر هدیه نقدی یک میلیون تومانی، ۵۰ درصد تخفیف تا سقف دو میلیون تومان برای استفاده از خدمات آزمایشگاه پیش‌بالینی تعلق خواهد گرفت.

منبع: آزمایشگاه پیش‌بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران