به گزارش تیتر داغ؛ در دیداری معوقه از هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال، تیم‌های پدیده خراسان و گل گهر سیرجان از ساعت ۱۹ در ورزشگاه امام رضا (ع) به مصاف هم رفتند.

ترکیب پدیده:

میلاد فراهانی، علی نعمتی، محمدعرفان معصومی، امین قاسمی نژاد، مهرداد بایرامی، رضا یزدان‌دوست، محمدرضا فلاحیان، یوسف وکیا، احسان حسینی، امیرحسین جعفری و امیرحسین کریمی

ترکیب گل گهر:

مهرداد بشاگردی، آرمین سهرابیان، علیرضا علیزاده، علیرضا ابراهیمی، بهنام برزای، مرتضی تبریزی، میلاد زکی‌پور، یونس شاکری، فرشید باقری، احمد زنده روح و گادوین منشا

دقایق حساس بازی:

دقیقه ۵: ارسال قاسمی نژاد به شکل خطرناکی از مقابل دروازه گل گهر رد شد و به بیرون رفت.

دقیقه ۲۳: ارسال پای چپ نعمتی از سمت راست زمین در موقعیت عالی به قاسمی نژاد رسید، اما شوت محکم او در مقابل دروازه گل گهر بی دقت بود و به تیرک افقی دروازه اصابت کرد و دفع شد.

دقیقه ۴۲: شوت پای چپ سهرابیان دقت لازم را نداشت و با اختلاف از بالای دروازه پدیده عبور کرد.

دقیقه ۴۵: قاسمی نژاد قصد داشت با شوت پای چپ ناگهانی از پشت محوطه جریمه گلزنی کند که ضربه او از کنار دروازه گل گهر به بیرون رفت.

نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

دقیقه ۴۷: یونس شاکری در موقعیت تک به تک نزدیک بود گلزنی کند که شوت زمینی او را فراهانی به خوبی دفع کرد.

دقیقه ۵۷: سانتر عالی زنده روح از جناح راست زمین را تبریزی می‌توانست تبدیل به گل کند که یک قدم برای رسیدن توپ کم آورد تا فراهانی آن را در اختیار بگیرد.

دقیقه ۶۰: نزدیک بود سانتر زنده روح از روی کرنر مستقیما وارد دروازه پدیده شود که ارسال او را فراهانی از زیر طاق دروازه بیرون کشید و دوباره به کرنر فرستاد.

دقیقه ۶۰: ضدحمله سریع پدیده با حرکت قاسمی نژاد و شوت پرقدرت پای چپ این بازیکن از پشت محوطه جریمه توسط بشاگردی دور شد.

دقیقه ۷۳: ارسال تند و تیز عاشوری از جناح راست زمین به شکل خطرناکی وارد محوطه جریمه پدیده شد که فراهانی توپ را به کرنر دفع کرد.

دقیقه ۸۲: سانتر بدون نقص محمدعرفان معصومی از روی کرنر سمت چپ زمین را یزدان دوست با ضربه سر تبدیل به گل کرد تا پدیده با نتیجه یک بر صفر پیش بیفتد.

دقیقه ۹۰: شوت پشت محوطه صادق صادقی با اختلاف کمی از کنار دروازه گل گهر رد شد.

دقیقه ۳+۹۰: ضربه سر آقاجان پور روی ارسال زکی پور با کمترین اختلاف از کنار دروازه پدیده رد شد.

دقیقه ۴+۹۰: فرصت طلایی برای زدن گل دوم پدیده روی یک ضد حمله عالی هدر رفت.

دقیقه ۶+۹۰: باز هم پدیده صاحب یک فرصت استثنایی شد که یک بار دیگر واکنش بشاگردی اجازه گلزنی را به آن‌ها و حسین مهربان نداد.

در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود پدیده به پایان رسید.