پردرآمدترین ورزشکاران جهان در سال 2019

پردرآمدترین ورزشکاران جهان در سال ۲۰۱۹

لیونل مسی بازیکن بارسلونا و شخصی آرژانتینی که نام آن برای تمامی دوستداران فوتبال آشناست رده نخست پردرآمدترین ورزشکاران جهان در سال ۲۰۱۹ را به خود اختصاص داده و از نظر درآمد توانسته از رقیب دیرینه خود یعنی کریستیانو رونالدو پیشی بگیرد به گونه ای که تفاوت درآمد آنها ۱۸ میلیون دلار است!

رونالدو پس از مسی در رده دوم قرار گرفته و نیمار که بازیکنی برزیلی و عضو تیم پاریسن ژرمن می باشد رده سوم را اشغال کرده است. به همین دلیل هر ۳ رتبه اول پردرآمدترین های جهان متعلق به فوتبالیست ها می باشد. البته پاداش ها را اگر کنار بگذاریم نیمار جای رونالدو را اشغال خواهد کرد چرا که به ترتیب مسی، نیمار و رونالدو، ۹۲، ۷۵ و ۶۵ میلیون دلار بدون احتساب پاداش ها به جیب زده اند و رونالدو به دلیل گرفتن پاداش بسیار بیشتر از نیمار در رده دوم قرار گرفته است.

لیونل مسی در سال ۲۰۱۸ بود که با ۱۱۱ میلیون دلار درآمد در رتبه دوم بعد از بوکسور آمریکایی فلوید می ودر که ۲۸۵ میلیون دلار کسب کرده بود قرار گرفت و امسال ۱۶ میلیون افزایش درآمد داشته است.

در فهرست سال ۲۰۱۹ باید بدانید که سائول کانلو آلوارز که یک بوکسور معروف است ۹۴ میلیون دلار درآمد داشته و به عنوان پردرآمدترین ورزشکار غیر فوتبالی در جهان شناخته می شود که تنها ۲ میلیون دلار از این درآمد پاداش بوده و از نظر خالص درآمد با مسی برابر می باشد.

فهرست 10 بازیکن برتر سال 2019

فهرست ۱۰ بازیکن برتر سال ۲۰۱۹

۱-    لیونل مسی با ۱۲۷ میلیون دلار از فوتبال

۲-    کریستیانو رونالدو با ۱۰۹ میلیون دلار از فوتبال

۳-    نیمار با ۱۰۵ میلیون دلار از فوتبال

۴-    سائول کانلو آلوارز با ۹۴ میلیون دلار از بوکس

۵-    راجر فدرر با ۹۳.۴ میلیون دلار از تنیس

۶-    روسل ویلسون با ۸۹.۵ میلیون دلار از راگبی

۷-    آرون راجرز با ۸۹.۳ میلیون دلار از راگبی

۸-    لبرون جیمز با ۸۹ میلیون دلار از بسکتبال

۹-    استفن کری با ۷۹.۸ میلیون دلار از بسکتبال

۱۰-                       کوین دورانت با ۶۵.۴ میلیون دلار از بسکتبال