به گزارش تیتر داغ؛ شب گذشته دو اجرای دیگر از قسمت پنجم مرحله دوم «عصر جدید» روی آنتن رفت و نفرات برگزیده این قسمت معرفی شدند.

در بخش اول این قسمت که شنبه شب روی آنتن رفت، سه شرکت کننده روی صحنه رفتند.

 

شاهرخ رضایی، چهارمین اجرا را  روی صحنه آورد. مجموعه شعبده‌هایی با درون مایه«پرواز»؛ از خونه‌ای جادویی تا غیب کردن کله مرد سیاهپوش را اجرا کرد.داوران نسبت به اجرای خوب به  این شرکت کننده رای مثبت دادند.

Loaded: 0%

Progress: 0%

Remaining Time -۰:۰۰

آرتین پسر این شرکت کننده درباره اجرای پدرش گفت:پدرم هیچ وقت راز شعبده بازی هایش را به من نگفته است، البته فقط کار‌هایی که خودم  انجام می‌دهم را می‌دانم.

رضایی ادامه داد: ما اصلا جادو نمی‌کنیم بلکه یک کار علمی و نمایشی را انجام می دهیم.

سجاد اسماعیلی، استندآپ کمدی «بانمک» به یاد پدربزرگ‌های یزدی اجرا کرد.پدربزرگ هایی که در «شیرینی»، یک پا قطاب و باقلوا هستند.به جز امین حیایی که  از بقیه داوران رای مثبت دریافت کرد.

Loaded: 0%

Progress: 0%

Remaining Time -۰:۰۰

رویا نونهالی با حیایی اختلاف نظر داشت و امین حیایی دلیل رای منفی خود را اینگونه گفت: به نظرم نسبت به اجرای  قبل خنده کمتری دریافت کردید و متن اجرایی شما ما را به وجد نیاورد.

Loaded: 0%

Progress: 0%

Remaining Time -۱:۵۷

در پایان قسمت پنجم مرحله دوم داوران، اجرای گروه ضربان و پارسا سیمین‌مرام را بیشتر پسندیدند. حالا نوبت مخاطبان است که با آرای خود شرکت کننده مورد علاقه شان را برای مرحله نیمه نهایی انتخاب کنند.

منبع: جوان

انتهای پیام/