به دنبال هر آنچه درباره چاپ روی لیوان، چاپ لیوان عکسچاپ در جنس های مختلف و قیمت ماگ حرارتی سفارشی هستید در این مطلب وجود دارد و در ادامه قصد داریم شما را با بهترین موارد کادو سازمانی و مناسبتی آشنا کنیم.

چاپ روی لیوان با طرح روز معلم

اهمیت روز معلم بر هیچکس پوشیده نیست و در این مطلب قصد داریم یکی از جذاب ترین کادو ها  یعنی چاپ روی لیوان را به شما معرفی کنیم. چاپ روی لیوان کاملا مبتنی بر سلیقه مشتری انجام می شود و این باعث شده برای اغلب مناسبت ها از این کادو استفاده کنند. کار چاپ لیوان عکسچاپ و سایر کالاهایی که قابلیت چاپ دارند با کیفیت بسیار فوق العاده ای انجام می شود و تصویر دلخواه مشتری با ظرافت تمام بر روی لیوان ها درجنس هایی اعم از چینی، سرامیکی، سفالی، وغیره  درج می شود. بطور خلاصه مشتری پس از انتخاب لیوان با جنس مورد نظر و تصویر دلخواه  کار چاپ را به  این شرکت می سپارد و نکته قابل توجه اینکه جهت زیبایی طرح چاپ شده پیشنهاد می شود از تصاویری  با کیفیت جهت چاپ بر روی لیوان  استفاده شود.

چاپ روی ماگ با طرح معلم

چاپ روی لیوان طرح روز معلم

کالاهایی که قابلیت چاپ عکس را دارند می توانند برای مناسبت های ویژه نقش یک هدیه سورپرایز کننده را داشته باشند چراکه با کیفیت بسیار بالایی می توان عکس فرد مورد نظر را بر ریو بدنه آن چاپ کرد. حتما تاکنون با نحوه چاپ طرح دلخواه بر روی کالاهایی مانند تیشرت ، ماگ و غیره آشنا شده اید اما در این مطلب قصد داریم یکی از بهترین شرکت ها در زمینه چاپ عکس بر روی کالاهای عکسچاپی  آشنا کنیم. شرکت عکسچاپ  یکی از مجرب ترین و معتبر ترین شرکت ها در زمینه چاپ عکس می باشد و در طی سالها فعالیت همواره  رضایتمندی مشتریان را در پی داشته است و شما نیز می توانید با اطمینان کار چاپ بر روی کالاهای مختلف را به این شرکت بسپارید.

 

ماگ حرارتی روز کارمند

ماگ حرارتی با طرح روز کارمند یکی از بهترین هدیه های سازمانی می باشدچراکه سه ویژگی زیبایی ،کارایی و استحکام را با خود دارا است.هدیه سازمانی نوعی هدیه است که متناسب با نوع مشاغل به کارکنان سازمان های دولتی و خصوصی داده می شود.این هدیه ها معمولا علاوه بر زیبایی و کارایی معرف سازمان مربوطه نیز می باشند . انتخاب ماگ حرارتی به عنوان هدیه سازمانی یکی از خلاقانه ترین کارها است و شما می توانید طرح یا تصویر دلخواه خود را با کیفیت بالا بر روی این محصول چاپ نمایید.قیمت ماگ حرارتی سفارشی برای کادو بسیار مناسب می باشد و البته  شما با یک هزینه مناسب یک کادو جذاب و زیبا را به عزیزان خود هدیه می دهید.