جعبه های پلاستیکی در ۱۰ سال گذشته ثابت کرده اند که بهترین راه برای نگهداری و جابجایی چنین طیف متنوعی از کالاها هستند. اندازه یکنواخت، ظرفیت داخلی بزرگ، پایه محکم و دیوارهای جانبی که به راحتی تمیز می شوند، و عمر طولانی آنها تنها تعدادی از دلایلی است که بسیاری از مشتریان سبد پلاستیکی را به سایر راه حل های حمل و نقل و  ذخیره سازی ترجیح می دهند.

این مقاله، متخصصان کاربرد مختلف را بازگو می‌کنند که در آن جعبه‌های پلاستیکی در سال‌های اخیر برتری داشته‌اند، که نشان می‌دهد چرا آنها بهترین راه برای تمام نیازهای حمل و نقل و ذخیره‌سازی شما هستند.

  1. بزرگترین بادبادک جهان

تیم الفارسی کایت مستقر در کویت، که رکورد گینس را در پرواز بزرگترین بادبادک در اختیار دارد، به دنبال ظرفی مناسب برای حمل بادبادک های ۱۰۰۰ متر مربعی خود به سرتاسر جهان بود.

از آنجایی که بادبادک‌ها فوق‌العاده ظریف هستند، جعبه‌های چوبی گزینه‌ای نبودند، زیرا با میخ بسته می‌شوند و تراشه‌هایی ایجاد می‌کنند که می‌توانند روی پارچه گیر کنند. این تیم همچنین به محصولی نیاز داشت که در شرایط سخت حمل و نقل – واژگونی، بالا رفتن و قرار گرفتن در معرض عناصر مقاومت کند.

  1. غذای خشک حیوانات خانگی

یکی از چالش برانگیزترین پروژه های صنعت پلاستیک تا به امروز، عرضه ۱۹۷۵۰ جعبه پلاستیکی به تولید کنندگان غذای حیوانات خانگی بود. این تولیدکننده پیشرو اروپایی غذاهای خشک مخصوص حیوانات خانگی با برچسب مخصوص خود به یک ظرف ذخیره سازی بزرگ مناسب برای استفاده در مرکز جدید تولید خودکار خود نیاز داشت.لذا سبد صنعتی پلاستیکی با استحکام باورنکردنی خود برای حمل و نقل انبوه ایده آل بوده. سبد های پلاستیکی با درب‌هایی در سه رنگ مختلف عرضه می‌شوند تا مواد مختلف به سرعت شناسایی شوند. در مجموع ۱۹۷۵۰ جعبه ظرفیت ذخیره سازی فوق العاده ۳ میلیون لیتری را ارائه می دهند – معادل ۱۱ استخر شنای المپیک!

  1. خوراک حیوانات باغ وحش

زمانی که انجمن جانورشناسی به دنبال جایگزینی پالت‌ها و سطل‌های زباله چوبی خود با یک ظرف محکم و بادوام مناسب برای جابجایی و نگهداری خوراک حیوانات بود بعد از تحقیقات فراوان به دلیل نکات مثبت اقدام به استفاده از این ظروف پالت پلاستیکی در حال استفاده دارد و موفقیت بزرگی داشته است. ، مدیر سایت باغ وحش گفت: “سبد  پلاستیکی قابل استفاده مجدد ارائه شده به تیم های ما کمک کرده است تا در سایت ۳۶ هکتاری ما کارآمدتر عمل کنند. آنها فوق العاده بادوام هستند و به طور موثر مرورگر بزرگ ما را برای زمان تغذیه در باغ وحش ذخیره می کنند.

  1. تجهیزات ماهیگیری

ماهیگیران محلی در شهر به دنبال ظروف ذخیره سازی بودند که هم به اندازه کافی بزرگ باشند که همه تجهیزات ماهیگیری خود را در خود جای دهند و هم کاملاً در برابر آب و هوا مقاوم باشند، زیرا در بیرون ذخیره می شدند. الوند پلاستیک به عنوان بزرگترین جعبه پلاستیکی به دلیل داشتن پایه صاف و دیواره های جانبی، هم ذخیره سازی کافی و هم راه حلی مقاوم در برابر آب و هوا ارائه می دهد.

بازخورد مثبت مشتریان ما در صنعت ماهیگیری  در مورد ۱۰۰ جعبه پالت پلاستیکی سفارش داده شده گفت: «به منظور توسعه سایت در اسکله ماهیگیری ، ما نیاز به مرتب کردن منطقه داشتیم و سبد صنعتی  به ما این امکان را داده اند. برای انجام همین کار ما یک دستگاه لیفتراک دست دوم برای کمک به جابجایی و چیدن جعبه‌ها خریداری کرده‌ایم که می‌تواند تا ارتفاع هشت تایی روی هم قرار گیرد، که برای به حداکثر رساندن فضا برای توسعه ایده‌آل است.

  1. پریفرم های نوشیدنی ورزشی

زمانی که بازی‌های فصلی در کلیه رشته ها شروع به کار می کنند شرکتهای پخش مواد غذایی نیاز به جعبه های پلاستیکی برای سهولت حمل و نقل به جهت پاسخ دهی به نیاز مشتریان خود را دارند لذا نیاز به راه‌حلی برای ذخیره‌سازی یک غول دارویی جهانی که مسئول تولید سالانه نزدیک به یک میلیارد مواد غذایی «محبوب» است، ارائه دهد. .

یک ظرف بادوام و بهداشتی برای ساخت خودکار پریفرم های بطری مورد نیاز بود – هر ظرف باید تا ۲۰۰۰۰ واحد را در خود جای دهد. که داری سطوح قابل شستشو و ظرفیت سخاوتمندانه ۶۰۰ لیتری، راه حل ایده آلی را در اینجا ارائه می دهد. تغییرات جزئی در سبد پلاستیکی باعث ایجاد  اطمینان شود که می‌توان آنها را تا ارتفاع پنج جعبه به طور ایمن روی هم چیدمان کرد. سپس آنها در ۴۸ بار تریلر به برنامه تحویل فشرده مشتری تحویل داده شدند.

  1. کابل برق

یکی دیگر از موارد استفاده از جعبه پلاستیکی برای ذخیره و جابجایی کابل های برق در طول بحمل و نقل در اکیپ های خدمات تعمیر و نگهداری است .

کابل کشی برق با کیفیت و کارایی بالا یک ضرورت برای رویدادهای ورزشی بزرگ به منظور ارائه یک منبع تغذیه ثابت و قابل اعتماد است. انواع مختلفی از کابل‌های برق برای چنین رویدادهای معتبر مورد نیاز است، از کابل‌ها گرفته تا ژنراتورهای برق گرفته تا تجهیزات صوتی بصری. اگر به دقت نگهداری نشود، انواع مختلف کابل به راحتی می توانند با هم مخلوط شوند یا در بدترین حالت در هم بپیچند، که مرتب کردن آن می تواند مشکل زمان بر و پرهزینه ای باشد.

سبد پلاستیکی ۸۶۰ راه حل عالی را ارائه می دهد – ذخیره سازی بادوام، کارآمد و ایمن در حال حرکت!

  1. جابجایی سیفی و میوه جات

در چند سال گذشته، شاهد افزایش استقبال از اتوماسیون در صنعت کشاورزی بوده ایم ,  که بیشتر آن مبتنی بر سیستم‌هایی است که توسط واحد های لجستیک  با استفاده از جعبه پلاستیکی ۶۰ لیتری توسعه یافته و پیاده‌سازی شده‌اند.

این جعبه پلاستیکی در حال حاضر برای دسته بندی و نگهداری انواهع محصولات کشاورزی نظیر  سیب زمینی , سیب استفاده می شود. پس از برداشت و شستن، سیب زمینی ها با یک سیستم سورتینگ نوری بر اساس اندازه شان دسته بندی می شوند و در سبد های پلاستیکی قرار می گیرند که سپس به طور خودکار در قفسه های بلند نگهداری می شوند یا مستقیماً به خط بسته بندی فرستاده می شوند. با استفاده بعدی، یک تخلیه کننده جعبه مدارگرد یکپارچه سیستم به طور خودکار جعبه ها را در خطوط بسته بندی مربوطه خالی می کند. راه حل ما به سادگی بدون جعبه پلاستیکی به این شکل وجود نخواهد داشت. اکنون، هر زمان که یک راه حل خودکار برای یک مشتری جدید برنامه ریزی می کنیم، آن را توصیه می کنیم.

  1. نجات حیوانات

جعبه‌های پلاستیکی الوند پلاستیک  حتی برای نجات توله‌های  حیوانات هم  آمده است!

چندین سال پیش، این شرکت تعدادی سبد  پلاستیکی را به خیریه حمایت از حیوانات اهدا کرد تا به عنوان سرپناهی واحد نگهداری جدید که برای مراقبت و درمان حیوانات آسیب دیده  که دچار سوءتغذیه، جدا شده یا زخمی شده‌اند، استفاده شود.

  1. استودیوهای تولید

استودیوهای تولید به انباری بادوام و با دسترسی آسان برای مجموعه ای از اقلام از لوازم و لباس ها گرفته تا کابل های برق و تجهیزات روشنایی نیاز دارند. یک استودیوی فیلم و تلویزیون چندین سال است که مشتری الوند پلاستیک است. ذخیره سازی موثر و هم دسترسی کارآمد به اقلام ذخیره شده در آن را فراهم می کند.

جعبه صنعتی ۸۴۰ یک سبد ساده نیست  بلکه یک سیستم است که ظرفیت ذخیره سازی بزرگ ۱۲ لیتر را ارائه می دهد که از یک پایه قالب گیری تزریقی قوی در ۳۰ سانتیمتر ، و یک جداره پلاستیکی بادوام تشکیل شده است. هنگامی که از جعبه صنعتی ۸۴۰ استفاده نمی‌شود، می‌توان آن را به‌خوبی در جای خود ذخیره کرد، زیرا روی هم به صورت کم جا قرار میگیرند .