تاریخ انتشار : چهارشنبه 31 خرداد 1402 - 13:20
کد خبر : 100115

آموزش های لازم برای راه اندازی کسب و کار

آموزش های لازم برای راه اندازی کسب و کار

بیش از ۸۵ درصد از کسب و کارهای ایرانی قبل از تولد یک سالگی خود، شکست می خورند و صاحبان خود را با چالش های بزرگ مالی، روانی و اعتباری مواجه می کنند. بخش اعظم این دلایل نه پیچیدگی های شرایط اقتصادی و زمینه های دشوار کسب و کاری ایران، بلکه عدم آگاهی و نداشتن

بیش از ۸۵ درصد از کسب و کارهای ایرانی قبل از تولد یک سالگی خود، شکست می خورند و صاحبان خود را با چالش های بزرگ مالی، روانی و اعتباری مواجه می کنند.
بخش اعظم این دلایل نه پیچیدگی های شرایط اقتصادی و زمینه های دشوار کسب و کاری ایران، بلکه عدم آگاهی و نداشتن تجربه، مهارت و دانش طراحی و مدل سازی کسب و کاری بنیان گذاران و صاحبان کسب و کارهاست.

دوره‌های آموزشی کسب و کار به شما کمک می‌کنند تا در مهارت‌های اساسی برای موفقیت در محیط کاری مدرن، تخصصلازم را بدست آورید. اگر در رشته‌های کارآفرینی، استراتژی کسب و کار، بازاریابی، مالی و مدیریت زمینه دارید، این دوره‌ها و فیلم‌های آموزشی برای شما مفید خواهد بود.

چه صاحب کسب و کار کوچکی باشید و چه در شرکتی بزرگ و چند ملیتی کار کنید، دوره های آموزشیمدرسه کسب و کارتوانایی شما برای تجزیه و تحلیل و درک مشکلات کسب و کار را بهبود می‌دهند.

به چه نکاتی در مدرسه کسب کار پرداخته می شود؟

در دوره‌های کسب و کار مباحثی از جمله مالی، حسابداری، مدیریت و اقتصاد پوشش داده می‌شوند.

در مدرسه کسب و کار تمام جنبه‌های کسب و کار مورد بررسی قرار می‌گیرند.در این حوزه آموزش هایی شامل مدیریت مالی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت رفتار سازمانی، تحقیق در عملیات، مدیریت بازاریابی، بازاریابی دیجیتال و بسیاری مورد دیگر است.

مدرسه کسب و کار اول

مدرسه کسب و کار اول با آموزش علوم مختلف در زمینه های کارآفرینی،ایجاد شغل های فراوان و کوچینگ موفقیت و پولسازی، به نسل جوان و آینده دار کشورمان کمک می کند تا بتوانند در مسیر درست به هدف های خود دست پیدا کنند و به همیشه در حال ارتقاء و پیشرفت باشند.

MBA  چه مهارت هایی را آموزش می دهد؟

دوره هایMBA به شما کمک می کند تا مهارت های ارزشمندی را از طریق کاربرد عملی بیاموزید که به شما کمک می کند تجارت خود را راه اندازی کنید، تغییر شغلی ایجاد کنید یا در شغل فعلی خود پیشرفت کنید.

اگر قصد دارید مدرکMBA خود را دریافت کنید، ابتدا دلیل ثبت نام خود را تعیین کنید. آیا می خواهید روزی یک کسب و کار راه اندازی کنید؟ آیا به دنبال ارتقاء در شغل فعلی خود هستید یا تغییر شغلی ایجاد کنید؟ هنگامی که متوجه شدید، می توانید مطالعات خود را بر روی گذراندن دوره های آموزشی و ایجاد شبکه با افرادی که به شما در دستیابی به اهدافتان کمک می کنند متمرکز کنید. هرکسی دلایل متفاوتی برای گرفتنMBA خود دارد و شما می توانید در طول تحصیل خود با افراد مختلف در زمینه های مختلف ارتباط برقرار کنید.

در کنار یادگیری برنامه های کاربردی و دنیای واقعی از دوره آموزشی، مطمئناً مهارت هایی را نیز خواهید داشت که در هر شغلی که انتخاب کنید و همچنین زندگی به طور کلی مفید خواهد بود.

چگونه برای رسیدن به اهداف برنامه ریزی کنیم؟

درمدرسه کسب و کاربرای رسیدن دانشجویان به اهداف خود نکاتی بسیاری را آموزش می دهند، به عنوان نمونه تعیین هدف خود شرایط و نکاتی دارد که شامل موارد زیر می باشد :

هدف ها باید مشخص و روشن باشند؛ هدف ها باید چالش برانگیز باشند؛ هدف ها باید قابل دستیابی باشند؛ دانشجویان باید نسبت به اهداف متعهد باشند؛ هدف ها باید قابل سنجش و اندازه گیری باشند؛ هدف باید ارزشمند باشند تا افراد برای تحقق آنها از انگیزه های قوی برخوردار باشند؛ هدف ها باید با یکدیگر سازگاری و انسجام داشته باشند. اهداف نباید با یکدیگر تعارض و ناهماهنگی داشته باشند. به عبارت دیگر تحقق یک هدف نباید خللی در رسیدن به سایر هدف ها ایجاد کند؛ قابلیت انعطاف و بازنگری در هدف ها

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 276 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.