به گزارش تیتر داغ ؛ یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان همسر منوچهر هادی کارگردان جوان سینما است که این زوج هنری ۲۰ اسفند سال ۹۴ زندگی مشترکشان را آغاز کردند و حاصل این ازدواج یک دختر به نام سوفیا است.

فیلم های یکتا ناصر

بازیگری در سینما را از سال ۱۳۸۰ آغاز کرد و در چندین فیلم به کارگردانی همسرش منوچهر هادی به ایفای نقش پرداخت که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

 

یکی میخواد باهات حرف بزنه دومین تجربه کارگردانی منوچهر هادی در سینما است که سال ۹۰ ساخته شد و یکتا ناصر به عنوان بازیگر در این فیلم به ایفای نقش پرداخت.

این فیلم که مربوط به قبل از ازدواج یکتا ناصر و منوچهر هادی است سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای یکتا ناصر به ارمغان آورد.

یکتا ناصر

 

زندگی جای دیگری است چهارمین فیلم بلند سینمایی منوچهر هادی است که سال ۹۲ ساخته شد و یکتا ناصر در تجربه ای دیگر بازیگر این فیلم آقای کارگردان شد.

این فیلم که در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد مربوط به پیش از ازدواج یکتا ناصربا منوچهر هادی است و خانم بازیگر در این فیلم با پارسا پیروزفر، حامد بهداد و نیکی کریمی همبازی بود.

یکتا ناصر

 

من سالوادور نیستم یکی از پرفروش ترین فیلم های منوچهر هادی است که سال ۹۴ ساخته شد و یکتا ناصر در نقش الهام در این فیلم ایفای نقش کرد.

یکتا ناصر و رضا عطاران زوج بازیگر فیلم من سالوادور نیستم بودند که یکی از پرفروش ترین فیلم های سینما را با نقش آفرینی موفق خود رقم زدند.

یکتا ناصر و رضا عطاران

 

کارگر ساده نیازمندیم فیلم دیگری از منوچهر هادی است که سال ۹۴ ساخته شد و سال ۹۶ اکران شد.

یکتا ناصر که چندین تجربه همکاری با منوچهر هادی را در کارنامه هنری اش داشت باز هم در فیلم جدید همسرش ایفای نقش کرد و با آتیلا پسیانی، مهران احمدی، بهرام افشاری و… همبازی بود.

یکتا ناصر

 

فیلم سینمایی آینه بغل به کارگردانی منوچهر هادی آذرماه سال ۹۶ در سینماهای کشور اکران شد و یکتا ناصر باز هم ایفاگر نقشی در فیلم جدید همسرش بود.

در آینه بغل بازیگر نقش شهرزاد است و با بازیگرانی چون محمدرضا گلزار ، جواد عزتی و نازنین بیاتی همبازی بود.

بازیگران آینه بغل

 

رحمان ۱۴۰۰ جدیدترین ساخته سینمایی منوچهر هادی است که یکتا ناصر در آن ایفاگر نقش متفاوت شراره همسر رحمان بود.

اگرچه این ساخته منوچهر هادی توقیف شد اما در کمتر از یک ماه توانست به فروش قابل توجهی دست یابد و در این فیلم با سعید آقاخانی، بهرام افشاری، محمدرضا گلزار ، مهران مدیری ، ساره بیات و… همبازی بود.

یکتا ناصر و منوچهر هادی

سریال دل

سریال دل جدیدترین تجربه منوچهر هادی در نمایش خانگی است که  در این سریال ایفاگر نقش آوا است.

که در سریال عاشقانه به عنوان بازیگر افتخاری حضور داشت این بار در سریال جدید همسرش ایفاگر نقشی ثابت شد و با بازیگرانی چون ساره بیات، حامد بهداد، نسرین مقانلو ، بیژن امکانیان ، افسانه بایگان و…. همبازی است.

یکتا ناصر