به گزارش تیتر داغ؛ وزارت داخلی غزه وابسته به حماس یک مکالمه تلفنی میان یکی از افسران عالی‌رتبه سازمان اطلاعات تشکیلات خودگردان و همتای صهیونیستش را منتشر کرد.

بر اساس گزارش روزنامه «عربی ۲۱»، در این تماس تلفنی میان شخصی به نام «شعبان الغرباوی» از افسران اطلاعاتی تشکیلات و یک افسر اسرائیلی، الغرباوی اطلاعاتی درباره مواضع و اهدافی که جنبش جهاد اسلامی فلسطین قصد هدف گرفتن آنها را دارد، صحبت می‌شود.

این افسر اطلاعاتی تشکیلات خودگردان از مواضع مشخص و شناخته شده در نوار غزه، سلاح‌های جهاد اسلامی و «بها ابوالعطا» فرمانده ترور شده جهاد اسلامی در تماس مذکور صحبت می‌کند.

وزارت امور داخلی نوار غزه هفته جاری ضمن متهم کردن تشکیلات خودگردان فلسطین به دست داشتن در ترور و شهادت ابو العطا گفت که رام‌الله «اطلاعات دقیق مربوط به تحرکات وی را در اختیار دشمن اسرائیلی قرار داد».

جنبش فلسطینی فتح چند روز پیش گزارش وزارت داخلی غزه مبنی بر همکاری رام‌الله در ترور بها ابوالعطا را رد کرده بود (جزئیات بیشتر).

رژیم صهیونیستی در آبان ماه گذشته به حمله به نوار غزه بهاء ابوالعطا از فرماندهان ارشد «سرایا القدس» شاخه نظامی جهاد اسلامی را ترور کرد.

منبع: فارس