به گزارش تیتر داغ؛ در یکی از دیدارهای مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان فوتسال اروپا شب گذشته دو تیم بنفیکا پرتغال و بارسلونا اسپانیا به مصاف هم رفتند که این بازی جذاب در نهایت با نتیجه ۵ بر ۴ به سود بارسلونا و صعود این تیم به فینال به پایان رسید.

در این مسابقه که در ریگا آره‌نا کشور لتونی برگزار شد، دیگو (۲ بار)، آندره سوسا، فرائو و آدولوفو برای بارسلونا و حسین طیبی، وینیسیوس روچا، آفونسو ژسوس و چیشکالا برای بنفیکا گلزنی کردند.

در همان دقیقه اول بازی یک پنالتی به سود بنفیکا اعلام شد که طیبی این پنالتی را به گل تبدیل کرد. در ادامه و در همان نیمه نخست، بنفیکا دو گل دیگر به ثمر رساند تا بارسلونا علیرغم بازی هجومی بازنده به رختکن برود.

گلزنی طیبی به بارسلونا و شکست دراماتیک بنفیکا در ثانیه‌های پایانی
شادی گل حسین طیبی مقابل بارسلونا

در نیمه دوم اما بارسلونا بر شدت حملاتش اضافه کرد و چهار گل به ثمر رساند. بنفیکا که برد را از دست رفته می‌دید به تاکتیک «پنج نفره» روی آورد و دو دقیقه پیش از پایان سوت بازی، کار را به تساوی کشاند و مسابقه به وقت‌های اضافه رفت. گل دوم بارسلونا توسط فرائو و به شکل زیبایی با پشت پا به ثمر رسید.

گلزنی طیبی به بارسلونا و شکست دراماتیک بنفیکا در ثانیه‌های پایانی
گل زیبای فرائو با پشت پا که وارد دروازه بنفیکا شد

در وقت‌های اضافه هم کار با نتیجه تساوی دنبال شد و در شرایطی که مسابقه در حال اتمام بود، بارسلونا به گل برتری رسید. این گل ۱۷ ثانیه مانده به پایان بازی توسط آدولفو به ثمر رسید.

به این ترتیب بنفیکا صعود به فینال را با حضور ملی پوش ایرانی خود از دست داد. در دیگر بازی این مرحله، اسپورتینگ لیسبون پرتغال برابر ACCS فرانسه پیروز شد و به فینال راه یافت.

گلزنی طیبی به بارسلونا و شکست دراماتیک بنفیکا در ثانیه‌های پایانی
افسوس بازیکنان بنفیکا بعد از دریافت گل پنجم و شادی بازیکن بارسا. طیبی در این صحنه نتوانست مانع پاس گل بارسایی ها بشود

دیدار رده بندی لیگ قهرمانان فوتسال اروپا فردا یکشنبه بین بنفیکا و ACCS برگزار می‌شود و اسپورتینگ و بارسلونا برگزار کننده دیدار فینال هستند.