به گزارش تیتر داغ:امین ورشو ساز مدیر یک شرکت دانش بنیان ، گفت: در اتاق عمل باتوجه به انواع جراحی ها تعدادی دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند که وظایف خاص خود را نیز دارند.

او گفت: نمونه تجمیعی این دستگاه ها چندین مرتبه توسط شرکت های تولید تجهیزات پزشکی مطرح در جهان ساخته شده است و فروش بسیار زیادی هم در بازارهای جهانی داشته اند.

مدیر این شرکت دانش بنیان بیان کرد: شرکت ما اخیرا موفق به تولید دستگاهی شده است که تمام دستگاه های مورد نیاز جراح به عمل جراحی را در داخل یک دستگاه تجمیع کرده است و نمونه این دستگاه با این حجم از قابلیت ها تاکنون در جهان تولید نشده است.

ورشو ساز ادامه داد: تولید و استفاده از این دستگاه نه تنها به ایجاد نظم در اتاق عمل کمک می کند بلکه هزینه خرید آن نسبت به خرید تمام آن دستگاه ها یک دهم است یعنی برای تجهیز اتاق عمل به تمام دستگاه هایی که در دل این دستگاه وجود دارد، باید ۱۰  برابر هزینه بیشتری پرداخت کرد.

او گفت: مهم ترین عاملی که می تواند این محصول ایرانی را به بازارهای بین المللی معرفی کند و بتونیم سالانه درآمد ارزی  قابل توجهی از آن جذب کنیم، حمایت ارگان های مربوطه برای شناخته شدن در جهان است.

مدیر این شرکت دانش بنیان گفت: در حال حاضر تمام استانداردها و مجوز های لازم برای انجام صادرات این محصول را کسب کرده ایم تا پس از بازاریابی، بازار تجهیزات پزشکی سراسر جهان را به دست آوریم.