به گزارش تیتر داغ؛ در قسمت بیستم از مرحله مقدماتی برنامه «عصر جدید»، شرکت‌کنندگان در حوزه‌های مختلف هنر خود را به نمایش گذاشتند.

یکی از اجرا‌های دیشب، خوانندگی نوجوان ۱۲ ساله‌ای بود که احساسات داوران را برانگیخت. آریا عظیمی‌نژاد در همان ثانیه‌های ابتدایی این اجرا، چراغ سفید را برای این شرکت کننده روشن کرد و در نهایت «مهدی» توانست چهار رأی مثبت داوران را کسب کند.

اما یکی از جالب‌ترین بخش‌های این قسمت توضیحات این شرکت‌کننده درباره نحوه تمرینش برای اجرا بود؛ مهدی در اتاقش به جای علیخانی و داوران عصر جدید، اشیایی را قرار داده بود تا این گونه فضاسازی لازم برای اجرای خود را ایجاد کند.

فیلم صحبت‌های این شرکت کننده را در ادامه ببینید:

وقتی بخاری و پنکه جای داوران را برای شرکت کننده عصر جدید پر کردند

 

شب گذشته، داریوش سوسنی هم توانست با تفکر و تأمل، استفاده از دو پارچه و انجام چندین حرکت مفهومی بین زمین و آسمان، آرامشی عجیب به مخاطبانش منتقل کند. این شرکت کننده چهار رأی مثبت را از داوران دریافت کرد.

Remaining Time -۷:۰۷

در ادامه، سجاد اسماعیلی نوجوان یزدی، با لهجه شیرین و قصه بانمک خود، استندآپ کمدی موفق و خنده‌داری را اجرا کرد. او در این اجرا، خاطرات جالب و مشترک همه ما از مدرسه را روایت کرد. این شرکت کننده در میانه اجرای خود سوالی را از بشیر حسینی پرسید؛ اما داور عصر جدید جوابی نداد و تماشاگران به جای او پاسخ گفتند. این نوجوان در ادامه به طنز گفت: همه جواب دادند بجز آقای حسینی که اتفاقاً معلم است!

Remaining Time -۲:۳۸

 

اما در آخرین قسمت مرحله مقدماتی عصر جدید، اتفاقی بی‌خبر از راه رسید و یکی از شرکت‌کننده‌های گروه پارسوماش حین اجرا مصدوم شد؛ البته اورژانس و نیرو‌های امدادی لازم او را سریع به بیمارستان منتقل کردند و اتفاق بدی نیفتاد.

بخش‌هایی از این اجرا را در ادامه ببینید:

حادثه تلخی که داوران عصر جدید را بهت زده کرد

 

گروه اَشکال هم آخرین اجرای قسمت بیستم از دور مقدماتی فصل دوم را به پاس قدردانی از زحمات کادر درمان روی صحنه بردند. اجرایی که هنرنمایی با زبان بدن بود؛ روایتی از ایثارگری کادر درمان در بازگرداندن سلامت به جامعه در مقابله با کرونا!

بخش‌هایی از این اجرا را در ادامه ببینید:

روایتی متفاوت از ایثارگری مدافعان سلامت در نبرد با کرونا!

 

در پایان قسمت بیستم دور مقدماتی فصل دوم «عصر جدید»، با رأی داوران داریوش سوسنی، سجاد اسماعیلی و گروه اَشکال به مرحله بعد راه پیدا کردند.

گفتنی است شب گذشته احسان علیخانی زنگ طلایی را برای گروه پسران نینجا به صدا درآورد این گروه، بدون نیاز به رأی داوران به مرحله بعد «عصر جدید» راه یافتند.

اینجا ببینید: احسان علیخانی زنگ طلایی را برای گروه «پسران نینجا» زد

 

فصل دوم مسابقه «عصر جدید» با اجرای احسان علیخانی، داوری امین حیایی، آریا عظیمی‌نژاد، سید بشیر حسینی و رویا نونهالی هر هفته شنبه و یکشنبه‌ها حوالی ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه سه می‌رود.

منبع: جوان