به گزارش تیتر داغ؛ عزت الله ضرغامی در گفت‌وگویی در مورد فرصت طلایی کیش و قشم برای میزبانی از هواداران جام جهانی قطر در جهت مقابله با ایران هراسی در سطح جهان گفت: برنامه‌ریزی‌های مناسب و متعددی برای استفاده حداکثری از حضور گردشگران جام جهانی قطر به کیش و قشم در نظر گرفته شده است درحالی که بسیاری از کشورها همچون آمریکا و سایر متحدانشان از این میزبانی ایران در جام جهانی قطر خرسند نیستند.

وزیر میراث فرهنگی و گردشگری بیان داشت:  دشمنان تلاش می‌کنند با مخابره اخبار نادرست چهره نامطلوبی از ایران را در سطح جهان انعکاس دهند و رسما اعلام می‌کنند که ایران کشور امنی برای ورود گردشگران نیست و توانایی لازم برای تامین امنیت گردشگران خارجی را ندارد.

ضرغامی با اشاره به فرصت طلایی جام جهانی قطر تاکید کرد: میزبانی ایران برای هواداران بازی‌های جام جهانی قطر یک فرصت استثنایی برای شناسایی ظرفیت کشور ما محسوب می‌شود تا بتواند چهره واقعی خود را به جهانیان نشان دهد و خط بطلانی باشد بر تمام ایرانی هراسی که توسط دشمنان اشاعه یافته است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر میزبانی ایران منجر به نگرانی برخی از کشورها در دنیا شده است، وزارتخانه گردشگری با همکاری سایر دستگاه‌های مختلف تلاش می‌کند تا در حد توان از این فرصت استفاده کند.

منبع: ایرنا