به گزارش تیتر داغ:  علی عبدالله پور مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در خصوص آغاز واکسیناسیون کرونا در ایستگاه‌های منتخب مترو اظهار کرد: در حال حاضر دو ایستگاه فعال بنام‌های دروازه دولت و امام خمینی داریم که مسافران می‌توانند به این دو ایستگاه مراجعه و تزریق واکسن را انجام دهند. همچنین سالن ولایت شرکت بهره‌برداری مترو و ایستگاه پالایشگاه به صورت خودرویی، پذیرای همه مسافران برای تزریق واکسن خواهند بود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: طرح پایش تزریق ۳۰۰ هزار دوز واکسن توسط شهردار تهران کلید خورده و تمام سنینی که وزارت بهداشت تایید کرده است می توانند در ایستگاه های مترو واکسن تزریق کنند. خواهش ما این است، مسافرینی که در ایستگاه مترو یا خارج از آن تزریق واکسن را انجام داده‌اند، همچنان شیوه نامه‌ های بهداشتی را در اماکن عمومی مانند واگن‌ها رعایت کنند.

وی افزود: ما همچنین از ورود مسافرینی که بدون ماسک وارد مترو می‌شوند، خودداری می‌کنیم و ماموران ما چه در ایستگاه‌ها و چه در واگن‌ها در صورت مشاهده برخورد جدی می‌کنند و ما کماکان مانند گذشته ضدعفونی واگن‌ها و ایستگاه‌ها در دستور کار خود قرار داده ایم.