به گزارش تیتر داغ: داوران دور رفت بیست و یکمین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور جام یادگار امام (ره) اعلام شد که اسامی این داوران بین المللی به شرح زیر است:

دور رفت کشتی آزاد:

اسامی داوران تبریز: ۲ و ۳ آبان ماه ۱۴۰۰ – ۳ دیدار
سرپرست فنی: اردوان صاحب (خوزستان)
داوران درجه یک: ابراهیم کریمی (آذربایجان غربی) محمد رحیم پور (کردستان) علی پورکریم (تهران)
داوران درجه دو: محمدرضا مستجیری (البرز)

اسامی داوران البرز: ۳ و ۴ آبان ماه ۱۴۰۰- ۶ دیدار
سرپرست فنی: محمد ابراهیم امامی (تهران)
داوران درجه یک: بهروز هندیجانی (خوزستان) غلامرضا بهارلو (چهارمحال و بختیاری) بابک امجدی (تهران) ابراهیم رادمرد (گیلان)
داوران درجه دو: حسین چرمی (زنجان) محمد مارزی (یزد)

اسامی داوران مشهد: ۴ و ۵ آبان ماه ۱۴۰۰- ۳ دیدار
سرپرست فنی: سعید عباسی (قم)
داور درجه S۱: محمد مصلائی پور (یزد)
داوران درجه یک: امیرحسین رهنما (سمنان) مرتضی زورمند (البرز)
داوران درجه دو: ابوالفضل سبزعلی (تهران)

اسامی داوران مازندران: ۶ و ۷ آبان ماه ۱۴۰۰ – ۶ دیدار
سرپرست فنی: اردوان صاحب (خوزستان)
داوران درجه یک: غلامرضا طاهرخانی (قزوین) رضا علی اصغری (گیلان) مهدی آقاولی (تهران) ذبیح اله کوهستانی (البرز)
داوران درجه دو: رضا صالح آبادی (خراسان رضوی) رضا نقی لو (زنجان)

دور رفت کشتی فرنگی:

اسامی داوران آمل: ۹ و ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰- ۶ دیدار
سرپرست فنی: محمد ابراهیم امامی (تهران)
داوران درجه یک: کامران سلطانی زاده (تهران) هژار عباسی (آذربایجان غربی) داود خوش منظر (تهران) حسام امامی (خراسان رضوی)
داوران درجه دو: کاظم عقیقی (خراسان جنوبی) غلامرضا محمدنژاد (مازندران)

اسامی داوران قم: ۱۰ و ۱۱ آبان ماه ۱۴۰۰- ۶ دیدار
سرپرست فنی: مزدک گیتی (همدان)
داور S۱: محمد مصلایی پور (یزد)
داوران درجه یک: اکبر نصیری (زنجان) احمد تاجیک (تهران) ذبیح اله کوهستانی (البرز)
داوران درجه دو: شیرزاد غلامزاده (لرستان) محمدعلی احمدی (مازندران)

اسامی داوران تهران: ۱۱ و ۱۲ آبان ماه ۱۴۰۰- ۶ دیدار
سرپرست فنی: سید محمد افتخاریان (البرز)
داوران درجه یک: بهنام شیرمحمدی (تهران) بهروز رضاپور (هرمزگان) محسن جلیلیان (اروند) ابراهیم یزدان پناه (آذربایجان غربی)
داوران درجه دو: حمیدرضا عابدی (سیستان و بلوچستان) محمودرضا ستوده (لرستان)

اسامی داوران سنندج: ۱۳ و ۱۴ آبان ماه – ۶ دیدار
سرپرست فنی: محمد مصلایی پور داور S۱ (یزد)
داوران درجه یک: غلامرضا طاهرخانی (قزوین) مزدک گیتی (همدان) سید فرشید میرهاشمی (آذربایجان شرقی) وحید خوشطینت (تهران)
داوران درجه دو: محمود مدبر (کرمانشاه) عباس کارگرپور (تهران)